Instagram Pinterest Youtube

Duši all käimine

Dušinurk Blix BLCP4 R550

Neljaosaline kumera disainiga liugustega dušinurk

Klaasuks ja vastupidav käiguosa rõõmustavad Teid oma laitmatu tööga pikki aastaid. Dušinurga kuju teeb vannitoas viibimise veelgi meeldivamaks.

Sari Blix

Praktiline ja meeldiv

Dušikabiin Blix kujutab endast kõige paremat kõrge kvaliteedi ja soodsa hinna suhet. See korralikult valmistatud ja moodsa disainiga toode on kättesaadav igale tavakliendile ning sellel on alati palju praktilisi eeliseid.

Dušinurgad ja dušiuksed Blix

Meeldiv kasutamine

Dušikabiini Blix lükandsüsteem on väga vaikne ja töökindel ning selle alumine osa on varustatud mehhanismiga SilentRun, mis väldib liikuvate osade kinnikiilumist ja ristiminekut. Nii on see teie dušikabiini tõrkevaba ja vaikse toimimise eluaegne garantii.


Dušinurgad ja dušiuksed Blix

Lihtne puhastamine

Lükanduste alumises osas oleva fiksaatori kerge vajutamisega saab terve uksetiiva eemale pöörata ja vajadusel ka eemaldada. Nii ei jää järele ühtegi ligipääsmatut kohta, mida ei saa kergesti puhastada. Dušikabiini hooldamise muudab veel lihtsamaks universaalne leebetoimeline vahend RAVAK Cleaner, mis on mõeldud kõigi vannitoapindade puhastamiseks.


Dušinurgad ja dušiuksed Blix

Kõigi eluetappide jaoks

Kuni kahe meetri laiused dušiuksed, mis sobivad ka näiteks kahe armunu ühiseks duši all käimiseks, veerandringikujulised dušikabiinid, mis tulevad kasuks peamiselt väiksemates vannitubades, ning ka vähendatud kõrgusega kabiin, mida saab kombineerida spetsiaalselt väikeste laste või seenioride jaoks välja arendatud istmega varustatud dušialusega – dušikabiinid Blix võivad olla teiega kogu elu.

Tehnilised andmed

  • mõõdud: 80, 90 сm
  • värvilahendus: poleeritud alumiinium
  • ohutust klaasist vitraaž: 6 mm; Transparent
  • toote kõrgus: 190 сm
  • garantii: 5 aastat

Toode koosneb kahest sirgest liikumatust osast ja kahest kumerast osast, mis moodustavad liuguksed Paigaldatakse plaadiga viimistletud vannitoanurka dušialustele RAVAK ELIPSO PRO FLAT R550 või otse sisseehitatud dušitrapi või -renniga põrandale. On võimalik mittestandardse dušinurga valmistamine.

5-aastane garantiiKlaasi paksus 6 mmKlaasi kaitsekiht AntiCalcVaikne liikumine SilentRunKlaaside avamine
Dušinurk Blix BLCP4 R550

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
3B240C00Z1B 780-800x780-800
Entry 420 mm
BLCP4-80 R550 läige + klaas Transparent 649,00
3B270C00Z1B 880-900x880-900
Entry 560 mm
BLCP4-90 R550 läige + klaas Transparent 669,00