Instagram Pinterest Youtube

Sari Rosa II

Sobib igasugusesse vannituppa

Otsite oma vannitoa jaoks midagi praktilist, vastupidavat ja ajatut, mis lisaks kõigele jätaks vannituppa ka piisavalt avarust? Langetage otsus Rosa II sarja kasuks, mille vanni aluseks on asümmeetriline kuju. Antud sari on kõige populaarsem ja kõige rohkem jäljendatav toodete sanitaartehnika turul. Valige originaal, valige RAVAK’i sari Rosa II.

 

Soovitatavad tooted sarjast Rosa II

Sari Rosa

Ideaalselt läbimõeldud

Kõik Rosa sarja tooted töötati välja vastavuses meie klientide selgete soovide ja nõudmistega. Sarja komponendid on tänu omapärasele disainile väga ruumisäästlikud ja funktsionaalsed, tagades samas mugava ruumikasutuse.


Sari Rosa

Iga ruumi jaoks

Sarja Rosa valikus on tervelt kolm vannimudelit, mis erinevad üksteisest eelkõige suuruse ja disaini poolest. Alustades kõige väiksemast vannist Rosa 95, mille laiuseks on vaid 95 cm, kuni mugava ruumika vannini Rosa II pikkusega 170 cm ja laiusega 105 cm. Iga vanni juurde on ette nähtud vannisein, mis kordab vanni kuju, ja teised sama stiiliga tooted.


Sari Rosa

Lai valik

Sari Rosa ei piirdu vaid asümmeetrilise vanniga. Vastupidi, see kujutab endast viimse detailini läbi mõeldud terviklikku pakkumist. Te saate valida vanniseinte, erinevate valamute, mööbli ja segistite hulgast.