Google+ Youtube

Vannitoa lahendused

Sari 10°

Vannituba, mis tuleb Teile vastu

Number 10 tähistab just sellist kalde- või pöördenurka, mille oleme andnud sarja 10° toodetele toomaks need lähemale kasutajale ja lihtsustamaks igapäevast vannitoakasutust. Geniaalselt lihtsa lahenduse aluseks on originaalne klassikaline vann, mis on pööratud 10° võrra, tänu millele tekib vannitoas täiendavat vaba ruumi, vannisein hõlbustab mugavat duši all pesemist piiramata seejuures Teie õlgu. Matemaatilist võrrandit täiendavad valamud, millel on kalle vannitoa suunas, ja ergonoomiline segisti kaldega Teie käte poole.

Auhinnad

Soovitatavad tooted sarjast 10°

Sari 10°

Kogemusest inspireeritud lahendused

Sarja autoriks on stuudio Design Nosal, kellel on rikkalik tootedisaini kogemus. Selles on valminud praktiline lahendus, mis arvestab Teie vannitoas viibimise sagedust.


Sari 10°

Elegantse klassikalise stiili tänapäevane tõlgendus

Sari 10° kehastab lihtsat klassikat, mis on mugandatud klientide tänapäevaste nõuete ja soovidega. Kas eelistate klassikalist ristkülikukujulist vanni? Ostes selle, tunnetate kõikide innovaatiliste vannitoalahenduste eeliseid.


Sari 10°

Universaalne disain

Te ei pea korraga kasutama kõiki sarja elemente. Üksikud tooted on ka eraldi kasutatavad ja see ei mõjuta mitte mingil määral nende praktilist kasu.