Instagram Pinterest Youtube

Sari 10°

Vannituba, mis tuleb Teile vastu

Ühekordsed justkui kunstipärased ideed vajuvad hea disaini turul kiiresti unustusse. Püsima jäävad vaid sellised sarjad, mis on algusest peale kõigis seostes läbi mõeldud. Selline on ka meie pidevalt edasi arenev sari 10°, mis on saanud originaalse disaini eest juba mitu kodu- ja välismaist auhinda. Sarja kõik elemendid moodustavad tähendusliku terviku ning kujutavad endast sarja laienedes ideaalset valikut nii klassikaliste vormide eelistajatele, kelle vannituba ei vaja asümmeetrilist lahendust, kui ka spetsiifiliste nõudmistega vannitubade jaoks, kus asümmeetria säästab ruumi.
Arv 10 tähistab täpselt seda kraadide arvu, mille võrra me oleme sarja 10° tooteid vannitoas pööranud või kallutanud, et need kohanduksid kasutajatega ja kergendaksid vannitoa igapäevast kasutamist. Geniaalselt lihtne lahendus põhineb algselt 10° võrra pööratud vannil. See pakub rohkem hoiuruumi ja võimaldab vanniseinaga varustamisel ka dušivõtmist õlgade jaoks mugava laiuse juures. Pööramist või kallutamist 10° võrra hindate te ka nurgakraanikausi, segistite ja ainulaadse asümmeetrilise dušikabiini juures. Klassikaliste vormide austajatele pakub sari ristkülikukujulist vanni, ruudu- ja ristkülikukujulise põhiplaaniga dušikabiine ning ristkülikukujulist kraanikaussi. Sarja 10° kõiki elemente ühendavad sama stiil, kvaliteetsed materjalid ja kogenud Tšehhi disaineri käekiri.

video 10°

Auhinnad

Soovitatavad tooted sarjast 10°

Sari 10°

Kogemusest inspireeritud lahendused

Sarja autoriks on stuudio Design Nosal, kellel on rikkalik tootedisaini kogemus. Selles on valminud praktiline lahendus, mis arvestab Teie vannitoas viibimise sagedust.


Sari 10°

Elegantse klassikalise stiili tänapäevane tõlgendus

Sari 10° kehastab lihtsat klassikat, mis on mugandatud klientide tänapäevaste nõuete ja soovidega. Kas eelistate klassikalist ristkülikukujulist vanni? Ostes selle, tunnetate kõikide innovaatiliste vannitoalahenduste eeliseid.


Sari 10°

Universaalne disain

Te ei pea korraga kasutama kõiki sarja elemente. Üksikud tooted on ka eraldi kasutatavad ja see ei mõjuta mitte mingil määral nende praktilist kasu.