Instagram Pinterest Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Kraanikausikapp BeHappy II

Kraanikausikapp BeHappy II

Mahukas kraanikausikapp on varustatud sahtliga. Ka väiksemas vannitoas saab kõik asjad ülevaatlikult ära panna.

Sari BeHappy II

Terviklik sari läbimõeldud tooteid, mis on mõeldud mitte ainult väikeste vannitubade jaoks. Lisaks spetsiaalsele nurgelisele vannile ja selle kohale mõeldud kraanikausile on sarjas BeHappy II ka klassikalise kujuga kraanikauss koos kapiga vannitoas tarvilike asjade paigutamiseks. Sari BeHappy II hõlmab nii kõike, mida te vajate 2 m2 peal, aga see tuleb toime ka suuremal pinnal.

Vannitoamööbel BeHappy II

Populaarse sarja laiendus

Vannitoamööbel BeHappy II sobib hästi samanimelise kraanikausi ja vanniga ning pakub ka väikeses ruumis võimalust kõige vajalikumad asjad ära panna. Klientide hulgas populaarne sari BeHappy II võimaldab valida kahe variandi vahel – võib kas paigutada vanni kõrvale kapiga kraanikausi või siis otse vanni kohale eraldi kraanikausi.


Vannitoamööbel BeHappy II

Praktiliste ja esteetiliste nõuete kooskõla

Disainer Kryštof Nosál kavandas peegliga kraanikausikapi nii, et see täidaks oma ülesannet, varjaks elegantselt ära võimalikult palju asju ja sobiks stiili poolest vanniga. Seetõttu kapp ei domineeri ruumis, vaid on sellega täiuslikus kooskõlas.


Vannitoamööbel BeHappy II

Lihtne paigaldamine

Me tarnime mööbli kokkupandult, nii et kasutama hakkamiseks tuleb see vaid seinale riputada.

Tehnilised andmed

  • suurus (l x s x k): 53 x 37 x 43,5 cm
  • materjal: impregneeritud MFPB- ja MDF-tööpind
  • korpuse värvitoon: valge
  • uste värvitoon: valge (läikiv)
  • garantii: 5 aastat

Skříňka pod umyvadlo BeHappy II je určena pod rovné umyvadlo BeHappy II. Je vybavena vysokou zásuvkou a velkým úložným prostorem. Korpus skříňky je bílý a dvířka v bílém lesku (lakovaná MDF). Dodáváno ve smontovaném stavu včetně montážní sady (šrouby, panty, záslepky). Skříňka je montována na zeď. Pro ucelené řešení a designový soulad koupelny doporučujeme skříňku pod umyvadlo BeHappy II kombinovat s ostatními výrobky konceptu BeHappy II (rovným umyvadlem BeHappy II, zrcadlem BeHappy II), bateriemi a dalšími výrobky RAVAK.

5-aastane garantiiKontseptsioonNiiskusevastane impregneerimine
Kraanikausikapp BeHappy II

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X000001097 530 x 370 x 435 SD BeHappy 530 valge 265,00

ALLALAADIMISED

3,5 MB