Youtube Instagram

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Moodul G II

Seinale paigaldatava WC-poti raam G II, kipskartongile

Seinale paigaldatavate WC-pottide raammoodul, mis ehitatakse kipsplaatkonstruktsiooni sisse.

Sari Aksessuaarid

Tänapäeva sanitaarkeraamika kujutab endast ülipeeneid ja kompleksseid lahendusi, mis lihtsustavad kasutamist ja muudavad selle meeldivamaks. Just seetõttu pakume RAVAKi WC-pottide ja bideede juurde laia aksessuaaride sortimenti: prill-laudu, kahe erineva kujundusega juhtpaneele, mis sobivad ideaalselt vannitoa sisustusega, ja erinevat tüüpi seintele paigaldatavaid WC-potte. Seega saate ühelt tootjalt kõik, mida Teie vannituba vajab.

Tehnilised andmed

  • mõõdud: 510 x 115 - 195 x 1120 mm
  • materjal: metall, plastik
  • garantii: 10 aastat (liikumatult sisseehitatud osadele), 3 aastat (vahetatavatele osadele)

Raammoodul G II/1120 on ette nähtud seinale riputatavate WC-pottide paigaldamiseks kipskartongist konstruktsioonidele. Paigaldusmooduli tugev konstruktsioon tagab suure kandevõime ning täielik polüesterisolatsioon ei lase mahuti pinnal niiskeks tõmbuda. Isolatsiooniplaat on toote komplektis. Mahuti suurus 9 l. Säästlik, kahekordne vee alla laskmine. Poti võib seadistada loputuse vähese, ainult 2,5 - 3,5 l veekogusega. Peaaegu hääletu vee juurdevool.

Ettevalmistus hoidiku ühendamiseks DG ½“ bideega ja intiimpesu dušiga.

Kui täiendate mooduli toega tekib variant, mis sobib sanitaarsõlmede kinnituskohtade rekonstrueerimiseks. Sel viisil paigaldatud moodulil on iseeneslik kandejõud. Paigaldusmooduli võib täiendada juhtimisnupuga.

10-aastane garantii3-aastane garantii
Moodul G II

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X01703 WC süvistatav moodul G II/1120 kipskartongist konstruktsioonide jaoks 209,00