Instagram Pinterest Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Moodul G II

Seinale paigaldatava WC-poti raam G II, kipskartongile

Seinale paigaldatavate WC-pottide raammoodul, mis ehitatakse kipsplaatkonstruktsiooni sisse.

Sari Aksessuaarid

Tänapäeva sanitaarkeraamika kujutab endast ülipeeneid ja kompleksseid lahendusi, mis lihtsustavad kasutamist ja muudavad selle meeldivamaks. Me pakume RAVAKi WC-pottide ja bideede juurde ka suurt valikut tarvikuid – mitte ainult prill-laudu, vaid ka eri värvitoonides ja mitmesuguse disainiga loputuskasti nuppe, et need oleksid täielikus kooskõlas vannitoa sisustusega, samuti eri tüüpi seinte jaoks mõeldud paigaldusmooduleid. Seega saate ühelt tootjalt kõik, mida Teie vannituba vajab.

Tehnilised andmed

  • mõõdud: 510 x 115 - 195 x 1120 mm
  • materjal: metall, plastik
  • garantii: 10 aastat (liikumatult sisseehitatud osadele), 3 aastat (vahetatavatele osadele)

Raammoodul G II/1120 on ette nähtud seinale riputatavate WC-pottide paigaldamiseks kipskartongist konstruktsioonidele. Paigaldusmooduli tugev konstruktsioon tagab suure kandevõime ning täielik polüesterisolatsioon ei lase mahuti pinnal niiskeks tõmbuda. Isolatsiooniplaat on toote komplektis. Mahuti suurus 9 l. Säästlik, kahekordne vee alla laskmine. Poti võib seadistada loputuse vähese, ainult 2,5 - 3,5 l veekogusega. Peaaegu hääletu vee juurdevool.

Ettevalmistus hoidiku ühendamiseks DG ½“ bideega ja intiimpesu dušiga.

Kui täiendate mooduli toega tekib variant, mis sobib sanitaarsõlmede kinnituskohtade rekonstrueerimiseks. Sel viisil paigaldatud moodulil on iseeneslik kandejõud. Paigaldusmooduli võib täiendada juhtimisnupuga.

3-aastane garantii10-aastane garantii
Moodul G II

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X01703 WC süvistatav moodul G II/1120 kipskartongist konstruktsioonide jaoks 225,00