Youtube Instagram

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Moodul W II

Moodul W II, Krohvitud pinnale

Seinale paigaldatavate WC-pottide põhimoodul seinale paigaldamiseks ja hilisemaks viimistlemiseks. Sobib vannitubade remondi jaoks.

Sari Aksessuaarid

Tänapäeva sanitaarkeraamika kujutab endast ülipeeneid ja kompleksseid lahendusi, mis lihtsustavad kasutamist ja muudavad selle meeldivamaks. Just seetõttu pakume RAVAKi WC-pottide ja bideede juurde laia aksessuaaride sortimenti: prill-laudu, kahe erineva kujundusega juhtpaneele, mis sobivad ideaalselt vannitoa sisustusega, ja erinevat tüüpi seintele paigaldatavaid WC-potte. Seega saate ühelt tootjalt kõik, mida Teie vannituba vajab.

Tehnilised andmed

  • mõõdud: 592 x 145 - 220 x 1062 mm
  • materjal: metall, plastik
  • garantii: 10 aastat (liikumatult sisseehitatud osadele), 3 aastat (vahetatavatele osadele)

Seinale riputatavate WC-pottide põhimoodul ühendustele läbimõõduga 180 või 230 mm on ette nähtud seina või krohvitud pinna alla peitmiseks. Sobib ka vannitubade rekonstrueerimiseks. Paigaldusmooduli tugev konstruktsioon tagab suure kandevõime ja on isoleeritud niiskuse eest. Mahuti suurus 9 l. Säästlik, kahekordne vee alla laskmine. Potile võib seadistada loputuse vähese, ainult 2,5 - 3,5 l veekogusega. Peaaegu hääletu vee juurdevool. Paigaldusmooduli võib täiendada juhtimisnupuga.

10-aastane garantii3-aastane garantii
Moodul W II

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X01702 WC moodul W II/1000 building into solid walls 179,00