Instagram Pinterest Youtube

Duši all käimine

Protection of the glass panels RAVAK AntiCalc®

Nähtamatu kaitse määrdumise ja lubjasette eest

AntiCalc®Meie jaoks on väga oluline, et oleksite rahul mitte ainult ostmise hetkel, vaid ka paljude aastate jooksul pärast seda. Selle pärast töötame pidevalt tehnoloogiliste uuenduste kallal, et pikendada meie toodete eluiga ja esteetilisust.

Kaitsmaks klaaspindu vannitoas, oleme loonud unikaalse vahendi, mis väldib mineraalsette moodustumist.

Iga vesi, välja arvatud vihma- või destilleeritud vesi, sisaldab hulgaliselt soolasid. Soolad sadestuvad ja moodustavad klaasile nn katlakivi näol raskesti eemaldatava sette, mis loob klaasiga keemilise sideme ja rikub aja jooksul klaasi välimuse. Tavalised puhastusvahendid katlakivi eemaldamiseks üldjuhul ei sobi. Kauakestva kaitse katlakivi vastu tagab RAVAKi ainulaadne patenteeritud klaaspinna kaitsetehnoloogia AntiCalc®, mis kantakse klaasi pinnale dušinurkade, -uste ja vanniseinte tootmise protsessis.

Kuidas RAVAK AntiCalc® klaasi pinna kaitsmisel toimib?

Vahendiga RAVAK AntiCalc® töödeldud pinnad on vetthülgavad.RAVAKi AntiCalc®-tehnoloogia moodustab klaasi pinnale vetthülgava kihi, mis ei lase veepiiskadel klaasi pinnale kinnituda, nii et need voolavad alla. Üksikud piisad, millel õnnestub siiski klaasi pinnale kinnituda, jätavad endast küll kuivades sette, aga see ei moodusta klaasi pinnaga keemilist sidet ja need jäljed on seepärast rätikuga pühkides kergesti eemaldatavad.

Kui kaua RAVAKi AntiCalc® -kiht püsib?

Vee mõju klaasile, mida ei ole töödeldud vahendiga RAVAK AntiCalc®.RAVAKi vetthülgav AntiCalc® -kiht on tavapäraste akna- ja klaasipuhastusvahendite toimele väga vastupidav. Kaitsekihi vastupidavus sõltub vee karedusest, millega pind kokku puutub.

Üldjuhul kestab kaitsekiht 3 kuust kuni 2 aastani. Kuid klaaside eest tuleb hoolitseda ka pärast selle perioodi lõppemist. Seepärast oleme loonud spetsiaalse vahendi RAVAK AntiCalc Conditioner, mis tagab optimaalse kaitse klaasile vähemalt 10 aastaks.

Vahend RAVAK AntiCalc® Conditioner

Teie abiline võitluses katlakiviga. Meie tehnoloogia vetthülgavat toimet saab uuendada ka kodustes tingimustes. Pange siiski tähele, et kuigi nimetus „anticalc” on muutunud terves valdkonnas kasutatavaks üldmõisteks, ärge usaldage siiski iga tootjat, kes teile anticalc-toimega toodet pakub. Ainult vahend RAVAK AntiCalc Conditioner, mis on välja töötatud patenteeritud ja enamikus maailma maades kaitstud õigustega tehnoloogia alusel, kaitseb klaasi pinda kahjustuste eest 10 aasta vältel.

Kuidas hoolitseda klaaspindade eest vannitoas?

Äsjaomandatud vannitoasisustuse hooldamiseks piisab universaalsest puhastusvahendist (soovitame vahendit RAVAK Cleaner). Kord kolme kuu jooksul uuendage AntiCalc-tehnoloogia toimet vahendiga AntiCalc Conditioner.

Puhastage klaasi pind hoolikalt puhastusvahendiga RAVAK Cleaner. Kandke klaasi täiesti puhtale ja kuivale sisepinnale kuiva lapi või käsnaga RAVAK AntiCalc Conditioner ja hõõruge kuivaks.

Klaas kattub uuesti vetthülgava kihiga ega vaja pikema aja (umbes 3 kuud sõltuvalt teie vee karedusest) jooksul muud hooldust kui tavaline pesu üldpuhastusvahendiga.