Instagram Pinterest Youtube

Duši all käimine

Structure and door opening

Dušinurgad jagunevad kvaliteedi, välimuse ja kasutuse seisukohast raam-, karkass- või raamideta konstruktsiooniga kategooriatesse. Igal tüübil on oma funktsionaalsuse, disaini ja hinna suhe. Teiste tüüpidega võrreldes tagab raamkonstruktsioon alati maksimaalse hermeetilisuse. Seepärast on kõige kasumlikumad lükanduksed need, mis dušinurga ukse avamisel või sulgemisel ei lase vett dušinurgast põrandale valguda. Toote hermeetilisus tagatakse üksnes paigaldusjuhiste järgimisel. Optimaalse toimimise tagamiseks soovitame kombineerida ainult sama marki tooteid: RAVAKi dušinurkade jaoks soovitame meie toodetud dušialuseid, mis on sarnaselt muudele meie toodetele RAVAKi poolt katsetatud.

Raamkonstruktsiooniga sari Supernova
Klaas on kinnitatud kvaliteetse pinnatöötlusega ümardatud alumiiniumraamile. Lisaks on nurgad tugevdatud vertikaalsete profiilidega, mis suurendab nende vastupidavust ettevaatamatu kasutuse suhtes.

 

Karkasskonstruktsiooniga sarjad Blix, Chrome, Pivot ja Elegance
Vertikaalsed siseprofiilid ei riku kerge konstruktsiooniga kabiini disaini.

 

Raamita tootesarjad SmartLine ja Brilliant
Dušinurk koosneb raamimata turvaklaasist ja hingedest, mille abil dušinurk seina külge kinnitub. Liikuvate klaaside paksus on 6 mm, mitteliikuvatel 8 mm, mis vastab rangetele ohutusnõuetele. Dušinurga vastupidavuse ja kestvuse tagamiseks tehakse hinged ja sulused messingust.

 

Pinnatöötluseks kasutab RAVAK kõige kallimaid ja kvaliteetsemaid (elastseid ja kemikaalikindlaid) pulber-epoksüpolüestervärve.

Vastavalt oma vajadustele võite paljude eri võimaluste hulgast valida just teile sobiva avamisviisiga dušiukse.

 • Lükanduksed (Supernova, Blix)

  Lükanduksed tagavad vee valgumise dušialusele ilma, et see voolaks dušinurga piiridest väljapoole. Tänu AntiBlock-mehhanismile on lükanduksed vaiksed ja töökindlad.

   
 • Voldikuksed (Supernova)

  Voldikuste eeliseks on sissekäigu maksimaalne laius väikese ehitusava puhul. Kõige kitsamatel ustel SDZ2 on ehitusava laius 67–71 cm ja sissekäigu laius 50 cm. Uste voltimine dušinurga sisse väldib ustelt vee valgumist väljapoole dušinurga piire.

   
 • Pöörduksed (Supernova)

  Lihtne ukse avamise mehhanism ei vaja mingit hooldust. Hinged on tehtud kvaliteetsest plastist.

   
 • Pöörduksed (Pivot)

  Lihtne ja kulumiskindel ukse avamise süsteem ei vaja mingit hooldust. Mehhanismi roostevabast terasesest südamik on paigaldatud vahetult hinge korpusesse.

   
 • Väljapoole avanevad uksed (Pivot, SmartLine , Chrome, Brilliant, Elegance)

  Mugav väljapääs ja suurepärane disain. See on kõige levinum variant vannitubades.

   
 • Sisse- ja väljapoole avanevad uksed (Elegance)

  Luksuslik klassikaline disain, maksimaalse laiusega ukseava, uksed avanevad nii sisse- kui väljapoole. Pärast duši all käimist võib dušinurka tuulutada nii, et veepiisad ei valgu põrandale.

   

Paigaldus- ja nurgaprofiile ei tarnita eraldi, need kuuluvad selle toote komplekti, mille paigaldamiseks need on mõeldud. Sobides mis tahes duširuumi, aitavad need uksed säästa teie raha ebatüüpiliste toodete valmistamise arvelt.

Paigaldusprofiil
See on mõeldud dušinurga või uste seina külge kinnitamiseks.
Supernova

 

Nurgaprofiil
See on mõeldud dušinurga või uste seina külge kinnitamiseks.
Supernova

 

Т/АТ-profiil
See on mõeldud mitme üksteisest liikumatu seinaga eraldatud dušinurga või -ukse ühendamiseks. Tarnitakse eraldi. Sobib kasutamiseks üldkasutatavates duširuumides.
Supernova

 

Reguleerprofiil
See on mõeldud dušinurga või -uste (NPS, ANPS, BLNPS, PNPS) laiendamiseks. Tarnitakse eraldi.
Supernova, Blix, Pivot