Instagram Pinterest Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Valamukapp SD 800

Valamukapp Chrome SD 800

Valamukapil on kõrge sahtel ja avar asjade hoiuruum kõrgusega 40 cm, milles saab hoida nt pesuloputusvahendit või suures pakendis kosmeetikavahendeid. Ovaalne käepide on mugav kasutada ja on samas stiilis sarja Chrome toodetega.

Sari Chrome

Läbitöötatud stiil

Vannitoakapid ja -peeglid Chrome on disainer projekteerinud nii, et nad sobiksid samanimelise sarja valamute kõikide mõõtude ja tüüpidega. Ühendavaks elemendiks jääb puhas stiil ja kasutatavate materjalide kompromissitu kvaliteet.

Vannitoamööbel Chrome

Erinevad mõõdud

Chrome kappide sortimendis on mitmeid tooteid: suured valamukapid topeltvalamule, kolmes erinevas mõõdus kapid klassikalise valamu alla ja ruumisäästlikud kapid minivalamutele, mis on mõeldud eelkõige WCsse paigaldamiseks. Chrome teenib Teid kõikjal, kus vajate puhtust ja korda.


Vannitoamööbel Chrome

Professionaalne töötlus

Chrome valamukapid ja küljesahtlid on valmistatud hoolikalt töödeldud materjalist, mistõttu on need kasutatavad kõrge niiskusega ruumides – vannitubades. Kapid on varustatud kõrgekvaliteediliste metallelementidega. Kõikidel kappidel on praktiline sisemuse konstruktsioon, mis sobib kõikide vannitoatarvete hoidmiseks.


Vannitoamööbel Chrome

Teostuse kaks lahendust

Kuna Chrome sarjas on esindatud kaks erinevat valamute disaini (keraamilised/valatud marmorist), peavad valamukapid nendega ideaalselt sobima. Teil on võimalus valida minimalistlike ümardatud servadega kappide või sirgete joontega kappide hulgast, mida pehmendab kogu sarjale iseloomulik poolkaar.

Tehnilised andmed

  • mõõdud (l x s x k): 80x49x47 сm
  • materjal: impregneeritud plaat, puitkiud ja puitlaast
  • korpuse värvilahendus: läikega valge
  • uste värvilahendus: läikega valge
  • garantii: 5 aastat

Sahtliga (sisekõrgus 40 cm) valamukapp SD Chrome. Kapile on võimalik juurde osta praktiline madal sahtel. Uste värv: läikiv valge (värvitud puitkiudplaat), korpuse värv sõltub valitud värvikombinatsioonist. Korpus tarnitakse kokkupandud kujul kaasa arvatud montaažikomplekt (poldid, hinged, katted) ja käepidemed.

5-aastane garantiiKontseptsioonNiiskusevastane impregneerimine
Valamukapp SD 800

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X000000534 800 x 490 x 470 SD 800 Chrome valge/valge 339,00

ALLALAADIMISED

56,2 MB