Instagram Pinterest Youtube

Segistid

Süvistatav duši termostaatsegisti Chrome

Süvistatav duši termostaatsegisti Chrome, ilma ümberlülitita

CR 064.00CR.O1
Süvistatav termostaatsegisti sarjast Chrome, mis sisaldab sisustust kogu vannitoa jaoks. Segisti komplektis on nii nähtav osa kui ka messingist korpus, mis on mõeldud seina sisse süvistamiseks.

Sari Thermo

Teisiti polegi võimalik

Enam ei ole muret külma ja sooja vee aeglase segunemise ja ebameeldivaid aistinguid põhjustavate temperatuurikõikumiste pärast kümblemise või duši all pesemise ajal. Termostaatsegisti suudab vähendada vee surve ja temperatuuri kõikumist torustikus ning tagab nii, et dušist tulev vesi on alati just teie määratud temperatuuriga ning seda võimalikult kiiresti pärast kraani keeramist.

Termostaatsegistid

Ohutu isegi lastele

Termostaadi turvanupp takistab soojema kui 38 °C vee voolama panemist. Turvanuppu on väikestel lastel raske vajutada, mistõttu see väldib veega kõrvetamise ohtu.


Termostaatsegistid

Vee ja energia kokkuhoid

Vajalik temperatuur seadistatakse automaatselt, vee pealevool on reguleeritud maksimaalse kiiruse peale. Termostaat piirab efektiivselt temperatuuri reguleerimise ajal kulutatud vee hulka.


Termostaatsegistid

Ebasoovitavate veetemperatuuri kõikumiste ärahoidmine

Termostaatsegistil ei ole kangi, kuid on spetsiaalne juhtpea, mis on kaitstud ebasoovitava liikumise eest. On välistatud, et liigutate kangi paigast duši all pesemise ajal ja kraanist hakkab tulema külma või kuuma vett. Temperatuuri tõstmine üle 38° C on võimalik igal hetkel, kui vajutate blokeerivat nuppu.

Tehnilised andmed

  • teostus: termostaatiline, ilma ümberlülitita, oma süvistatava korpusega – ei ole mõeldud R-boxi jaoks
  • sobib: ühe dušiga dušikabiinidele või ülevoolu kaudu täidetavatele vannidele, kus puudub duši võtmise võimalus
  • teostus: ilma ümberlülitita
  • segistite garantii: 5 aastat
  • sobib: kuulub sarja: Chrome

Segisti komplektis on nii sarjaga Chrome sobituv nähtav osa kui ka messingist korpus, mis on mõeldud seina sisse süvistamiseks. Süvistatavat termostaatsegistit saab kombineerida RAVAKi teiste tarvikutega. Väliseks puhastamiseks soovitame kasutada vahendit RAVAK Cleaner Chrome. Soovitame viia temperatuuriregulaatorit aeg-ajalt (sõltuvalt vee karedusest) äärmistesse asenditesse, et takistada katlakivi kogunemist.

5-aastane garantiiRavak Cleaner ChromePüsiv temperatuurFastReactionKaitse põletuste eestSäästlikkus
Süvistatav duši termostaatsegisti Chrome

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X070095 CR 064.00CR.O1 varjatud termostaat dušisegisti ümberlülitita 169,00