Youtube Instagram

Segistid

Süvistatav vanni/duši termostaatsegisti Chrome

Süvistatav vanni/duši termostaatsegisti Chrome, ümberlülitiga

CR 063.00 Süvistatav termostaatsegisti sarjast Chrome, mis sisaldab sisustust kogu vannitoa jaoks. Segisti komplektis on nii nähtav osa kui ka messingist korpus, mis on mõeldud seina sisse süvistamiseks. Ümberlüliti võimaldab valida vanni täitmise ja duši võtmise vahel, dušikabiinis kasutamisel aga pea- ja käsiduši vahel.

Sari Thermo

Teisiti polegi võimalik

Enam ei ole muret külma ja sooja vee aeglase segunemise ja ebameeldivaid aistinguid põhjustavate temperatuurikõikumiste pärast kümblemise või duši all pesemise ajal. Termostaatsegisti suudab hoida püsivat veetemperatuuri isegi surve kõikumisel, seega saate alati just sellise veetemperatuuri, mida vajate. Selleks piisab, kui pöörate vastavat regulaatorit.

Termostaatsegistid

Ohutu isegi lastele

Blokeerimisnupp termostaadi peal takistab kuumema kui 38° C vee iseeneslikku sisselülitumist. Blokeerimisnupu käsitsemine nõuab lastelt keeruliste liigutuste sooritamist, seetõttu on põetuse oht välistatud.


Termostaatsegistid

Vee ja energia kokkuhoid

Vajalik temperatuur seadistatakse automaatselt, vee pealevool on reguleeritud maksimaalse kiiruse peale. Termostaat piirab efektiivselt temperatuuri reguleerimise ajal kulutatud vee hulka.


Termostaatsegistid

Ebasoovitavate veetemperatuuri kõikumiste ärahoidmine

Termostaatsegistil ei ole kangi, kuid on spetsiaalne juhtpea, mis on kaitstud ebasoovitava liikumise eest. On välistatud, et liigutate kangi paigast duši all pesemise ajal ja kraanist hakkab tulema külma või kuuma vett. Temperatuuri tõstmine üle 38° C on võimalik igal hetkel, kui vajutate blokeerivat nuppu.

Tehnilised andmed

  • segisti kõrgus: kassett (läbimõõt, materjal): 35 mm, keraamiline; termostaat vee temperatuuri reguleerimiseks
  • sobib: vannidele (täitmine ülevoolu kaudu ja käsiduši liitmik) või dušikabiinidele, millel on fikseeritud ja käsidušš
  • teostus: ümberlülitiga
  • segistite garantii: 5 aastat
  • sobib: kuulub sarja: Chrome

Termostaatsegisti tagab tänu vee püsivale temperatuurile mugavuse ja nii kulub vee soojendamiseks vähem energiat. Süvistatavat termostaatsegistit saab kombineerida RAVAKi teiste tarvikutega. Väliseks puhastamiseks soovitame kasutada vahendit RAVAK Cleaner Chrome. Soovitame viia temperatuuriregulaatorit aeg-ajalt (sõltuvalt vee karedusest) äärmistesse asenditesse, et takistada katlakivi kogunemist.

5-aastane garantiiKontseptsioonRavak Cleaner ChromePüsiv temperatuurFastReactionKaitse põletuste eestSäästlikkusMetallpinnad
Süvistatav vanni/duši termostaatsegisti Chrome

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X070094 CR 063.00 Süvistatav vanni/duši termostaatsegisti Chrome, ümberlülitiga 225,00