Instagram Pinterest Youtube

Käepesu nagu galeriikülastus

Valamud Yard

Lisateave toodete kohta

Valamu Clear 800

Valamu Clear 800

  Täiuslikult kaunis. Kraanikausi pikisuunalised jooned liuglevad mööda seina ega muuda vannituba raskepäraseks. Tänu kraanikausi horisontaalsusele on kätel kasutamisel piisavalt ruumi. Kraanikauss ei ole mõeldud eraldi paigaldamiseks, vaid kasutamiseks koos erakordselt luksusliku spooniga kaetud kapiga.

  Sari Clear

  Peened ja rafineeritud

  Clear valamutele on omane peen veetlus ja kütkestavus. Nende selged jooned harmoneeruvad valamukappide 45° nurga all paiknevate servade, saarepuuvineerist pinna ja moodsate horisontaaljoontega. Valamu Clear ei ole mõeldud eraldi paigaldamiseks.

  Valamud Clear

  Uus kuju

  Valamu Clear järgib viimaseid moetrende, mida iseloomustavad vannitoa seinu järgivad horisontaaljooned. Need loovad õhulise ja avara ruumi. Valamu pikisuunaline paigutus lisab kätepesule veelgi rohkem mugavust, jättes Teie kätele piisavalt ruumi.


  Valamud Clear

  Täiuslik harmoonia

  Valamut Clear ei ole võimalik paigaldada seinale eraldi, kuid see sobib suurepäraselt samanimelise sarja valamukapiga. Selle vineerist pind ja millimeetri täpsusega viimistletud servad, mis paiknevad 45° nurga all, ei jäta vähimatki kahtlust, et Teie vannitoas on nüüd unikaalne kujunduselement.


  Valamud Clear

  Valiku lihtsus

  Valides valamu Clear langeb ära keeruline kombineerimise probleem, sest see sobib ideaalselt valamukapiga, moodustades universaalse, igasse vannituppa sobiva terviku.

  Tehnilised andmed

  • mõõtmed (l x s): 80 x 38 cm
  • materjal: komposiit – valatud dolomiidi ja vaigu segu
  • ülevool: ei
  • ava püstsegisti jaoks: 35 mm
  • kraanikausikapp: jah
  • garantii: 5 aastat
  • doplňky: lisatarvikud: fikseeritud kraanikausi kork, sifoonid, segistid, kapp SD Clear 800, peegel Clear 800, vannitoatarvikud

  Kraanikausil Clear 800 puudub ülevool, mistõttu tuleb kasutada fikseeritud kraanikausi korki ja püstsegistit. Seda ei saa eraldi seinale paigaldada, vaid see on mõeldud kasutamiseks ainult koos kraanikausikapiga SD 800 Clear. Vannitoa terviklikuks lahendamiseks ja kooskõlalise disaini saavutamiseks soovitame kombineerida kraanikaussi teiste toodetega sarjast Clear (peegel 800 Clear, kõrge kapp SB Clear), segisti ja teiste firma RAVAK toodetega. Paigalduskomplekt (tüüblid, kruvid jne) on tootega kaasas.

  5-aastane garantii
  Valamu Clear 800

  Hinnakiri / osta

  Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
  XJJ01180000 800 x 380 Valamu CLEAR 800 valge segistiauguga 185,00