Instagram Pinterest Youtube

Duši all käimine

W SET-100 Free

W SET-100 dušikabiinidele Walk-In Free

Metallist hoidikute ja tugede komplekt hoiab suurt klaasipinda turvaliselt paigal ning tagab stabiilsuse dušikabiini Walk-In Free. W SET-100, sissepääsu laius 100 cm.

Sari

Kontseptsioonide Brilliant ja Walk-In täielikult komplekteeritud tooted koosnevad kahest osast, mis tuleb eraldi tellida!

B SET
Kontseptsiooni Brilliant dušikabiini klaasid, dušiuksed ja statsionaarsed dušiseinad, ning samuti ka metallosad, mida nimetatakse B SET-iks, tuleb osta eraldi. B SET koosneb hoidikutest, hingedest, käepidemetest ja paigalduskomplektist, mõnda komplekti kuuluvad ka Brilliant hoidikud. Ka väikseimate mõõtudega dušikabiinidele saab eraldi (täiendavalt) osta kas pika või lühikese klaasihoidiku.

W SET
Kontseptsiooni Walk-In täiskomplektse toote saamiseks tuleb statsionaarsed dušiseinad Walk-In ja terve dušikabiini stabiilsust tagavad hoidikud - nn W SET - eraldi tellida. W SET koosneb metallhoidikutest ja tugedest.

Muid konstruktsioonivõimalusi, ja mitte ainult Walk-In toodete osas, saab kasutada tellides tooteid eritellimuste konfiguraatori nestandartas.ravak.lt abil, kus avaneb võimalus soovitud parameetreid (toote tüüp, laius, kõrgus) valida.

Tehnilised andmed

Metalldetailide komplekt Walk-In Free dušikabiinide jaoks, sissepääsu laius 100 cm.
W SET koosneb:

  • peenest hoidikust: 2 tk
  • toest: 2 tk
  • paigalduskomplektist

Garantii: 5 aastat

Dušikabiini stabiilsuse tagavad 2 tuge ja 2 peent hoidikut, mis koosnevad kroomitud otstest (sein + klaas) ning on ühendatud alumiiniumprofiiliga, mille pind on kas läikiva alumiiniumviimistlusega või must.

5-aastane garantii
W SET-100 Free

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
GWD01000A097 W SET-100 Free (brihgt alu) 199,00
GWD010003021 W SET-100 Free must 269,00
GWD01000E001 W SET-100 Free balts 270,00

ALLALAADIMISED