Youtube

Duši all käimine

W SET-90 Wall/Corner

W SET-90 dušikabiinidele Walk-In Wall, Corner

Metallosade komplekt dušikabiinidele Walk-In Wall 100 ning Walk-In Corner 120 x 90.

Sari

Kontseptsioonide Brilliant ja Walk-In täielikult komplekteeritud tooted koosnevad kahest osast, mis tuleb eraldi tellida!

B SET
Kontseptsiooni Brilliant dušikabiini klaasid, dušiuksed ja statsionaarsed dušiseinad, ning samuti ka metallosad, mida nimetatakse B SET-iks, tuleb osta eraldi. B SET koosneb hoidikutest, hingedest, käepidemetest ja paigalduskomplektist, mõnda komplekti kuuluvad ka Brilliant hoidikud. Ka väikseimate mõõtudega dušikabiinidele saab eraldi (täiendavalt) osta kas pika või lühikese klaasihoidiku.

W SET
Kontseptsiooni Walk-In täiskomplektse toote saamiseks tuleb statsionaarsed dušiseinad Walk-In ja terve dušikabiini stabiilsust tagavad hoidikud - nn W SET - eraldi tellida. W SET koosneb metallhoidikutest ja tugedest.

Muid konstruktsioonivõimalusi, ja mitte ainult Walk-In toodete osas, saab kasutada tellides tooteid eritellimuste konfiguraatori nestandartas.ravak.lt abil, kus avaneb võimalus soovitud parameetreid (toote tüüp, laius, kõrgus) valida.

Tehnilised andmed

Metallosade komplekt dušikabiinidele Walk-In Wall 100 ning Walk-In Corner 120 x 90.
W SET koosneb:

  • peenest hoidikust: 1 tk
  • toest: 1 tk
  • paigalduskomplektist

Dušikabiini stabiilsuse tagavad metallist tugi ja peen hoidik, mis koosneb kahest kroomitud otsast (sein + klaas) ning on ühendatud alumiiniumprofiiliga, mille pind on kas läikiva alumiiniumviimistlusega või must.

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
GWD01000A094 W SET-90 Wall/Corner 99,00
GWD010003018 W SET-90 Wall/Corner black 139,00