Instagram Pinterest Youtube

Duši all käimine

W SET-Uni Free/Wall

W SET-UNI FREE/WALL WALK-IN WALL, DOUBLE WALL VÕI FREE

Metallist fiksaatori ja toe komplekt hoiavad kindlalt suuri klaaspindu oma kohal ning tagavad dušikabiini Walk-In Wall, Double Wall või Free stabiilsuse. Fiksaator on 1200 mm pikkune ja seda saab vajadusel lühendada. Seina ja klaasi vahel paiknev fiksaator määrab dušikabiini laiuse.

Sari

Kontseptsioonide Brilliant ja Walk-In täielikult komplekteeritud tooted koosnevad kahest osast, mis tuleb eraldi tellida!

B SET
Kontseptsiooni Brilliant dušikabiini klaasid, dušiuksed ja statsionaarsed dušiseinad, ning samuti ka metallosad, mida nimetatakse B SET-iks, tuleb osta eraldi. B SET koosneb hoidikutest, hingedest, käepidemetest ja paigalduskomplektist, mõnda komplekti kuuluvad ka Brilliant hoidikud. Ka väikseimate mõõtudega dušikabiinidele saab eraldi (täiendavalt) osta kas pika või lühikese klaasihoidiku.

W SET
Kontseptsiooni Walk-In täiskomplektse toote saamiseks tuleb statsionaarsed dušiseinad Walk-In ja terve dušikabiini stabiilsust tagavad hoidikud - nn W SET - eraldi tellida. W SET koosneb metallhoidikutest ja tugedest.

Muid konstruktsioonivõimalusi, ja mitte ainult Walk-In toodete osas, saab kasutada tellides tooteid eritellimuste konfiguraatori nestandartas.ravak.lt abil, kus avaneb võimalus soovitud parameetreid (toote tüüp, laius, kõrgus) valida.

Tehnilised andmed

Metallidetailide komplekt dušikabiini Walk-In Wall, Double Wall või Free jaoks. Fiksaator on 1200 mm pikkune ja see määrab dušikabiini laiuse. Seda saab vastavalt soovile lühendada.
W SET-Uni Free/Wall sisaldab:

  • metallist fiksaator – 1 tk;
  • klaasihoidik – 1 tk;
  • otsadetail – 1 tk;
  • klaasitugi – 1 tk;
  • montaažikomplekt.

Garantii: 5 aastat

Dušikabiini stabiilsuse tagavad tugi ja metallist fiksaator läikiva (bright alu) või musta (black) pinnatöötlusega. Dušikabiini Walk-In Free jaoks on vaja osta kaks pakki W-SET Uni Free / Wall!

5-aastane garantii
W SET-Uni Free/Wall

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
GWD01000A098 1200 mm W SET-Uni Free/Wall (bright alu) 125,00
GWD010003023 W SET-Uni Free/Wall must 170,00
GWD01000E006 W SET-Uni Free/Wall balts 170,00

ALLALAADIMISED