Youtube Instagram

Segistid

Äravoolukatteta valamusegisti Chrome

Valamusegisti Chrome ilma äravoolu avamiseta

CR 012.00 Kompromissitut kvaliteeti, mittepealetükkivat minimalistlikku stiili ja samanimelise sarja harmoonilist kombinatsiooni on disainer elavdanud ovaali kujuga.

Sari Chrome

Originaalne stiil

Minimalistlikud ja kumerad jooned vastavad vannitoasarja Chrome üldisele stiilile. Segistite originaalse disaini, mille sarnast Te kusagilt mujalt ei leia, on välja töötanud edukas stuudio NosalDesign. Selle sarja (kontseptsiooni) eest, sh segisti, nomineeriti stuudio preemiale Czech Grand Design.

Segistid Chrome

Kompleksne sortiment

Sortimendis on erinevad segistite tüübid: vannitoa- ja köögivalamute, bidee-, vanni- ja dušisegistid, samuti universaalne sisseehitatav mehhanism R-box ning varjatud paigalduslahendusega segistid.


Segistid Chrome

Ainulaadsus

Autoridisain, mille sarnast Te mujalt ei leia, pärineb edukast stuudiost NosalDesign. Selle sarja (kontseptsiooni) eest, sh segisti, nomineeriti studio preemiale Czech Grand Design. Pöörleva jooksutoruga vannisegistid Chrome kujutavad endast unikaalset tehnilist lahendust. Segisti on juba iseenesest Teie vannitoa kaunistuseks, kasutades seda täitub Teie vann kiiresti veega.


Segistid Chrome

Sobivad aksessuaarid

Chrome segistite juurde saate valida rikkaliku valiku hulgast stiililt sobivaid aksessuaare. Lisaks kõrgele kvaliteedile on neil ka kooskõlaline disain.

Tehnilised andmed

  • segisti kõrgus: 149 mm - Standard Zone
  • tööorgan (diameeter, materjal): 35 mm, keraamiline
  • ühendusvoolikud: elastne 420 mm, diameeter G3/8
  • äravoolu avamine: ilma
  • segistite garantii: 5 aastat
  • sobib: valamutele Chrome ja teistele RAVAK valamutele

Vannitoasisustuse tervikliku lahenduse saavutamiseks soovitame kombineerida segisteid Chrome teiste sarja Chrome toodetega ning RAVAK aksessuaaridega. Välispinna puhastamiseks soovitame kasutada vahendit RAVAK Cleaner Chrome.

5-aastane garantiiKontseptsioonRavak Cleaner ChromeFlexiFlowEasyClean (aeraator)SoftMove
Äravoolukatteta valamusegisti Chrome

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X070041 CR 012.00 valamusegisti põhjaklapita 149,00