Instagram Pinterest Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

WC Chrome RimOff

WC Chrome RimOff

Tehnoloogia, mis hoiab WC tõeliselt puhtana

WC-pottidel Chrome RimOff puudub täielikult loputusserv, mille alla võiks koguneda mustus. Kuna WC-potil pole sees loputusserva, ei ole sellel ka mingeid ligipääsmatuid kohti, see on täiuslikult sile ja nähtaval ning mustusel lihtsalt pole kuhugi koguneda. WC-poti spetsiaalne konstruktsioon võimaldab täpset ja ideaalset loputamist veejoaga, ilma et seda oleks vaja täiendavalt puhastada. Täiuslik lahendus neile, kelle jaoks on oluline veatu puhtus ja hügieen ning lihtne hooldamine. Need WC-potid vastavad kujunduselt teistele laialdase Chrome sarja toodetele, mis annab võimaluse säilitada WCga ühendatud vannitoas ühtne kujundus. Seinale riputatav WC-pott Chrome RimOff lihtsustab vannitoa ja WC põranda koristamist. WC-poti varjatud paigalduslahendus ei riku ruumi puhast ja terviklikku kujundust. Ilma servade ja õnarusteta, seega pole ka mustusel kohta, kuhu koguneda.

Sari

WC Chrome puhas lahendus peitub lihtsas stiilis, milles puuduvad ülearused detailid, ja järeleproovitud efektiivses loputuskasti süsteemis. Tänu rippmehhanismile on WC Chrome puhul hügieenilise puhtuse eest väga lihtne hoolt kanda. WC varjatud paigalduslahendus ei riku puhast ja terviklikku kujundust. Seinale riputatav WC Chrome on varustatud mugava istme ja praktilise vaikselt sulguva prill-lauaga, nn Soft Close.

Vannitoasarja laiendamine täiuslikkuseni
WC Chrome vastab kujunduselt teistele laialdase Chrome sarja toodetele, mis annab Teile võimaluse säilitada WCga ühendatud vannitoas ühtne kujundus. WC-poti disain on sedavõrd tänapäevane ja universaalne, et sobib iga vannitoa sisekujundusega.

Ei mingeid nähtavaid kinnitusi ega raskesti ligipääsetavaid kohti
Ei riku üldilmet, kergendab raskesti ligipääsetavate kohtade koristamist WC-poti välispinnal, kuhu sageli koguneb mustus.

Kõik lihtsa koristamise jaoks
Seinale riputatav WC-pott lihtsustab vannitoa või WC põranda koristamist, praktikas kontrollitud ringleva veega loputussüsteem jaotab vett nõnda, et see puhastab kõik WC poti sisepinnad.

Tehnilised andmed

  • mõõdud (laius x sügavus x kõrgus): 360 x 525 x 350 mm
  • materjal: monoliitne keraamika, glasuur ei vaja täiendavat pinnatöötlust
  • peidetud kinnitussüsteem
  • garantii: 10 aastat
  • lisatarvikud: WC-poti prill-laud Chrome, veepaagi mooduli juhtnupud

Kvaliteetne keraamiline materjal, uus ja igapäevaseks kasutamiseks kohandatud disain. WC-poti spetsiaalne servadeta konstruktsioon võimaldab kogu pinna täpset ja ideaalset loputamist veejoaga. Mõeldud seinale riputamiseks.
WC-poti juurde soovitame lisaks osta krohvialuse paigaldusmooduli, juhtnupu ja prill-laua Chrome, mis on varustatud aeglase langetamise süsteemiga SoftClose. WC-pott Chrome RimOff on varustatud süsteemiga Click, mis võimaldab prill-laua lihtsalt ühe liigutusega maha võtta ja nii selle alla jäävat pinda täiuslikult puhastada.
Selleks, et WC-s või vannitoas ühtne kujundus säilitada, soovitame kombineerida WC-potti teiste Chrome kontseptsiooni toodete (bidee, valamu, vannitoamööbli jne) ning muude Chrome aksessuaaridega.

10-aastane garantiiKontseptsioon
WC Chrome RimOff

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X01651 350 x 525 x 300 Pott Chrome RimOff riputatav, valge 199,00