Youtube Instagram

Käepesu nagu galeriikülastus

Valamud Yard

Lisateave toodete kohta

Topeltvalamu Chrome 1200

Topeltvalamu Chrome 1200

Kaunis ja praktiline. Topeltvalamu laseb vältida hommikuse vannitoajärjekorra teket, eriti suurtes peredes. Paigaldatakse seinale eraldi või kombineeritakse valamukapiga SD Chrome.

Sari Chrome

Harmooniliseks loodud

Chrome valamu ei tüüta Teid kunagi ära, sest konkreetsed sirged välisservad ja pehme voolujooneline sisemus moodustavad ideaalse harmoonia. Chrome sarja kümned omavahel kooskõlas olevad elemendid lisavad uusi varjundeid Teie vannitoa ilu sümfooniasse.

Valamud Chrome

Materjal Teie valikul

Chrome valamud on saadaval valmistatuna kahest erinevast materjalist ja nendega kooskõlas oleva disainiga. Klassikalise ilu hindajatele pakume esmaklassilist keraamikat, mis on väga tugev ja vastupidav – kaarjas ja voolujooneline – kuju, mida järgib efektsete ümarate servadega mööbel. Tänapäevaste materjalide pooldajatele pakume valatud marmorit – futuristlikku materjali, mis rõhutab ideaalselt sirgeid servi ja siledaid pindu. Nii puhas ja vahetu!


Valamud Chrome

Rikkalik sari

Valamud kuuluvad kõige rikkalikumasse sarja Chrome, milles on üle viiekümne omavahel sobiva toote vannitubade ja WC jaoks.


Valamud Chrome

Variantide rohkus

Valamud Chrome sobivad igasse vannituppa. Nende sortimendis on esindatud suured topeltvalamud, kahes suuruses klassikalised valamud ja elegantsed minivalamud, mida kõige enam kasutatakse tualettruumides.

Tehnilised andmed

  • mõõdud (l x s): 120 x 49 сm
  • materjal: komposiit - dolomiidi ja vaigu valatud segu
  • ülevool: jah/ei
  • segistiava: 35 mm x 2
  • valamukapp: jah
  • aksessuaarid: valamu äravoolud, sifoonid, segistid, valamukapp, peegel
  • garantii: 5 aastat

Topeltvalamu Chrome on turul saadaolevatest kõige laiema tootevalikuga vannitoasarja koostisosa. Topeltvalamut Chrome on võimalik täiendada topeltvalamule mõeldud valamukapiga Chrome või paigaldada seinale. Montaažikomplekt (ühendustüüblid, kruvid jne) ja ülevoolu kaas kuuluvad toote komplekti.

5-aastane garantiiKontseptsioon
Topeltvalamu Chrome 1200

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
XJG01112000 1200 x 490 Kahene valamu CHROME 1200 valge 369,00