Instagram Pinterest Youtube

Mööbel, valamud, WC-tarvikud

Keraamiline valamud Ceramic

Tööpinnale paigaldatavad kraanikausid on valmistatud kvaliteetsest keraamilisest materjalist ning on moodsa ja samas ajatu disainiga. Nende tagasihoidlikud vormid on efektses kontrastis vastupidava loodusliku materjali tõelise tihedusega.

Keraamilised valamud Ceramic

Erinev disain, samaväärne kvaliteet

Keraamilise kraanikausi ümarad vormid tasakaalustavad vannitoas meeldivalt täisnurkade rangust, sujuvad jooned mõjuvad aga rahustavalt. Keraamiline kraanikauss Ceramic R vastab moodsate sirgjoonte trendile, ent vähendab nende teravust ning muudab neid rahulikumaks ja kaarjamaks.


Keraamilised valamud Ceramic

Autoridisain

Disainer Kryštof Nosál arendas tööpinnale paigaldatavate keraamiliste kraanikausside kuju välja nii, et see sobiks enamikku moodsatest vannitubadest, samas ei sarnane need aga ühegi teise kraanikausiga. Mõlemad kraanikausid on kavandatud vannitoasisustuse tootja rikkalike kogemuste alusel nii, et need pakuksid mugavalt ruumi pesemiseks ja oleksid ka piisavalt sügavad. Nii ühendavad kraanikausid Ceramic endas ideaalselt esteetilised ja praktilised nõuded.


Keraamilised valamud Ceramic

Ka koos tööpinnaga

Maksimaalselt mugavaks vannitoa sisustamiseks pakume keraamiliste kraanikausside Ceramic juurde kohe ka 80, 100 või 120 cm laiusi tööpindu (pähklipuu spoon, tammespoon või valge lakk). Tänu sügavale impregneerimisele taluvad need igati vett ja pakuvad kraanikausi ümber täisväärtuslikku hoiupinda, millele ei tee midagi ka laialipritsiv vesi.