Instagram Pinterest Youtube

Segistid

Kolme avaga vannisegisti Puri

KOLME AVAGA VANNI PÜSTSEGISTI PURI

PU 026.00CR / PU 026.20BL
Kolme avaga segisti Puri sobib vanni servale või vanni taga olevale pinnale paigaldamiseks. Toode koosneb kolmest disainilise kooskõlaga komponendist. Tila disain on kooskõlas vee voolamisega. Segisti võimaldab vee temperatuuri täiuslikku reguleerimist ning mugavat vanni täitmise ja duši kasutamise vahel valimist. Vee temperatuuri ja kasutusviisi (vann/dušš) saate valida lihtsalt hoova pööramisega. Viimases avas peitub trendikas väljatõmmatav käsidušš.

Sari

Sarja Puri vannisegistite hulgas on seina peale paigaldatav ja samuti kolme avaga püstsegisti, mis on mõeldud vanni servale või vanni taga olevale pinnale paigaldamiseks. Kolme avaga segisti võimaldab vee temperatuuri täiuslikku reguleerimist ning mugavat vanni täitmise ja duši kasutamise vahel valimist. Seinapealne vannisegisti Puri on unikaalne uudistoode segistite turul! Selle ainulaadsus seisneb veejuhtimissüsteemi erilises lahenduses. Ümberlülituskang ei häiri segisti pinna visuaalset ühtlust, vaid on peidetud selle korpusesse.
Veetemperatuuri ja -kasutust (vann/dušš) saab mugavalt reguleerida segisti lihtsa liigutamisega vasakule või paremale.
Ilma nähtava ümberlülitita vannisegistist saab luksuslik aksessuaar igasse vannituppa.
Täpselt nagu kõigile teistele RAVAKi segistitele, pakume ka PURI tootesarjale 5-aastast garantiid.

Tehnilised andmed

  • kassett (läbimõõt, materjal): 40 mm, keraamiline
  • pinnatöötlus – läikiv kroom
  • segistite garantii: 5 aastat
  • sobib: kõigile vannidele, millel on piisavalt lai ja tasane ülemine serv

Sarja Puri vannisegistite hulgas on seina peale paigaldatav ja samuti kolme avaga püstsegisti, mis on mõeldud vanni servale või vanni taga olevale pinnale paigaldamiseks. Kolme avaga segisti võimaldab vee temperatuuri täiuslikku reguleerimist ning mugavat vanni täitmise ja duši kasutamise vahel valimist.
Vannitoa sisekujunduse lõpetatud ja ühtlase lahenduse saavutamiseks soovitame kombineerida teiste segistitega Puri. Välispinna puhastamiseks soovitame kasutada vahendit RAVAK Cleaner Chrome.

Toodete paigaldamisel tagage juurdepääs segistile, et seda saaks edaspidi mugavalt hooldada. Toode ei sisalda automaatset voolikupooli ja väljalaskeava sissetuleva vee ärajuhtimiseks.

5-aastane garantiiAntiBlock (dušiotsik)EasyTwistRavak Cleaner ChromeFlexiFlowEasyClean (aeraator)
Kolme avaga vannisegisti Puri

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
X070142 PU 026.00CR Vanniääre segisti 349,00
X070186 PU 026.20BL Vanniääre segisti, must 399,00