Instagram Pinterest Youtube

Vannitamine

Vann LoveStory II

Kahekohaline asümmeetriline akrüülvann LoveStory II

Romantika tänapäeva mõistes. Ainuke asümmeetriline vann, mis laseb teil nautida vastastikkust lähedust ja mugavust. Innovaatiline vann LoveStory II on ühe kõige ostetavama RAVAK vanni jätkumudel – seegi lähtub südame kujust. LoveStory ikooniline mudel tegi läbi täieliku disainiuuenduse, valades armastuse loo, truuduse, harmoonia ja tunded hoogsamatesse moodsatesse vormidesse. LoveStory II on ideaalne vann kahele. Laseb nautida vastastikkust lähedust ühise kümbluse ajal. Vanni asümmeetriline paigutus mängib huvitavalt ruumiga. Vannitoa nurka mahub tõeliselt suur vann.


Sari

Kaks ühes – vannimõnud ja duši all käik

Kui Teie vannituppa ei mahu samaaegselt vann ja dušinurk, vajate asümmeetrilist vanni, mille eeliseks on piisav ruum kümblemiseks, kuid võrreldes tavalise vanniga säästlikum ruumikasutus. Mida kujutab endast asümmeetriline vann? See on vann, mis on mõeldud paigaldamiseks nurka, kuid erinevalt nurgavannidest on selle pikkus- ja laiusmõõt erinevad. Tegemist on millegi vahepealse nurgavanni ja ristkülikukujulise vanni vahel.

Asümmeetrilised vannid on laiusega kuni 75 cm ja pikkusega kuni 140 cm. Just seetõttu sobivad need ka kõige väiksemasse vannituppa, kuid samal ajal näiteks vanni LoveStory II mõõtudega 196 x 139 cm (sobib avaramasse vannituppa) hindavad kõrgelt pikka kasvu inimesed.

Asümmeetrilised vannid RAVAK

Üllatavalt ruumikad

Asümmeetriliste vannide säng paikneb vannitoa seina suhtes nurga all, tänu millele on vanni sisemus pikem, kui seinaga paralleelse paigutuse korral.


Asümmeetrilised vannid RAVAK

Erikujulised

Asümmeetrilisi vanne pakutakse erinevates kujudes alustades traditsioonilisest kuni Tšehhi disaineri Kryštof Nosáli loodud uuenduslike vormideni, kes on muutnud klassikalise vanni asümmeetriliseks, pöörates seda sujuvalt 10° võrra ja lisades seega kõik viimase eelised.


Asümmeetrilised vannid RAVAK

Omanäolised

RAVAK on andnud asümmeetrilistele vannidele nime ja õige kuju. RAVAKi asümmeetrilised vannid on jagatud praktiliseks duši- ja kümblusosaks, mis vastab tarbija reaalsetele vajadustele.

Tehnilised andmed

  • mõõdud: 139 x 196 сm
  • materjal: valatud akrüül
  • tugevdamise võimalus: LA - klaaskiud
  • maht: 360 l
  • teostus: vasak- ja parempoolne (R)
  • vannisein: ei
  • garantii: 10 aastat - Garantii tingimus on seda tüüpi vannile mõeldud firma RAVAK originaaltoe (jalgade) kasutamine vastavalt paigaldusjuhendile.
  • aksessuaarid: esipaneel, vanni äravoolukomplekt

Vanni LoveStory II juurde on võimalik osta vannisegisti või varjatud paigalduslahendusega segisti, mööblit jt RAVAK tooteid.

10-aastane garantiiL/R variantMaht 360 lKaal 38 kg
Vann LoveStory II

Hinnakiri / osta

Product code Dimensions Description Price inclusive VAT
C761000000 1960 x 1135 - 1390 Vann LOVE STORY II 196x139 R lumivalge 649,00
CY75000000 Tugi LOVE STORY II 45,00
X01305 Vannisifoon, kroom 39,00
X01377 Vannisifoon ClickClack mehhanismiga 40,00
X01438 Vannisifoon II, täidab vanni veega (trossiga) 129,00
X01440 Vannisifoon II, täidab vanni veega, ClickClack mehhanismiga 135,00